ОХОРОННА
СИГНАЛІЗАЦІЯ

Сучасна охоронна система грає дуже значну
роль в житті людей. Завдяки їй можна не
турбуватися за свою безпеку і безпеку своїх
близьких, а також за збереження цінностей.Сьогодні найефективнішим способом охорони є система сигналізації. Звичайно ж, необхідно розуміти, що недостатньо тільки встановити захисне обладнання, важливо забезпечити належне технічне обслуговування охоронної сигналізації.Ще одна важлива обставина, про яку не слід забувати — це професійний монтаж. Без його здійснення навіть найдосконаліші охоронні системи не будуть функціонувати належним чином.

МИ ВІКОНУЄМО ВЕСЬ КОМПЛЕКС РОБІТ ТА ПОСЛУГ

1

Проектування охоронної сигналізації

2

Монтаж і пуско-налагодження охоронної сигналізації

3

Технічне обслуговування та ремонт охоронної сигналізації

ЯКУ СИГНАЛІЗАЦІЮ ОБРАТИ?


ДРОТОВА СИСТЕМА

Дротові системи сигналізації — це звичні для кожного з нас системи, які підключаються між собою мережею проводів і різних кріпильних елементів. Вони відрізняються високою надійністю, але іноді абсолютно нераціональні, коли проводиться установка системи сигналізації після проведення ремонту. Прийнято вважати, що це морально застаріле рішення.БЕЗДРОТОВА СИСТЕМА

В цілому, бездротова сигналізація стане ідеальним рішенням для людини, яка не терпить сторонніх проводів і вважає, що дроти  можуть гарантувати високу надійність і безпеку. У бездротових сигнализациях все передається через інтернет у внутрішній мережі, гарантуючи високу ефективність і безпеку. Не потрібно витрачати гроші на  додаткове обладнання для підключення.


В цілому, бездротова і дротова сигналізація зможе гарантувати ефективну охорону для Вашого майна. Але дротову систему оптимально буде монтувати на стадії ремонту і при тривалому використанні. Оптимально буде тільки встановити резервний кабель, якщо перший випадково буде пошкоджений. В цей час не потрібно проводити складну систему сигналізації, якщо установка проводиться в офісі, звідки Ви скоро поїдете. Якщо зроблений ремонт або не хочете пошкоджувати старі приміщення для впровадження кабелю, тоді ідеально використовувати бездротову сигналізацію.

За всіма видами послуг виявляється повний комплекс робіт (проектування, монтаж, пуско-наладка, гарантійне обслуговування, ремонт, продаж).

Для виконання робіт є вся дозвільна документація (ліцензії, свідоцтва, дозволи тощо).

Впроваджено систему управління якістю ISO 9001:2008.

ЗАПРОСИТИ ВАРТІСТЬ

Зв'яжіться з нами, щоб отримати БЕЗКОШТОВНЕ, без зобов'язань цінова пропозиція по системам пожежної безпеки або про переміщення Вашої системи до нас. Поговоріть з одним з наших експертів сьогодні по телефону +38 (050) 900 50 68.

Адреса

93100 м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 113/252

Контакти

Email: info@novation.lg.ua
Phone: +38 (099) 016 62 98
                 +38 (050) 900 50 68

Технічний відділ

Phone: +38 (099) 459 81 05
                 +38 (067) 642 40 30
                 +38 (098) 399 92 45