ПОЖЕЖНА
СИГНАЛІЗАЦІЯ

Наші системи виявлення пожеж та сигналізації призначені
для забезпечення надійного і раннього виявлення всіх
пожежних ситуацій. Вони захищають життя і майно,
виявляючи пожежу на ранній стадії, що гарантує,
що буде більше часу для евакуації, реагування та
гасіння пожеж.


Якщо Ви володієте виробництвом або іншим бізнесом, який займає приміщення, то напевно замислювалися про ризики, які можуть трапитися. Одним з варіантів несприятливого збігу обставин є пожежа. Пожежі виникають не так уже й рідко і приносять величезні матеріальні збитки, пов'язані з втратою майна і подальшими витратами на ремонт приміщення. Запобігти несприятливий розвиток ситуації у високому ступені допоможе монтаж пожежної сигналізації.


Компанія готова допомогти з реалізацією системи, виконанням детального проектування, монтажу, технічного обслуговування, забезпечення гарантійного і післягарантійного ремонту обладнання. Ми володіємо безцінними фахівцями в цій галузі і готові запропонувати найкращі ціни на послуги.

ЧОМУ МИ?

  1. Ми маємо свій ліцензований пульт цілодобового пожежного спостереження та штат диспетчерів .
  2. Наші досвідчені консультанти з пожежних питань завжди будуть підтримувати Вас на кожному етапі шляху.
  3. Ми можемо надати рішення всіх елементів, включаючи проектування, установку, пуско-наладку,  обслуговування та моніторинг системи виявлення пожежі 24/7.
  4. Ми в змозі адаптувати функціональність для інтеграції з системами безпеки, надаючи Вам повне рішення для пожежогасіння і безпеки, яке більш ефективно працює для задоволення потреб Вашого бізнесу.


ЗВИЧАЙНІ СИСТЕМИ

Звичайні системи складаються з ряду пристроїв виявлення, підключених до центрального контролера пожежної сигналізації. Ці пристрої розташовані навколо майданчика і працюють в межах кордонів спроектованої зони. Тому, коли детектор активований, людина зобов'язана досліджувати область, щоб точно визначити, який детектор спрацював.


АДРЕСНІ СИСТЕМИ

Адресні системи складаються з одного безперервного кабелю в панелі управління і з неї, до якого підключено кілька пристроїв, включаючи датчики, інтерфейси тощо. Кожному пристрою присвоюється унікальна адреса, опис та виділена зона. Потім панель управління здатна надати точний опис активованого пристрою разом з його місцем розташування.


БЕЗДРОТОВІ СИСТЕМИ

Бездротова радіопожежна система пропонує альтернативу витрат, потенційному збитку і збоїв в роботі, пов'язаних з установкою дротових пожежних систем в існуючих будівлях. Ідеальне рішення для модернізації та реконструкції на малих і середніх підприємствах.


ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Пожежогасіння гарантує збереження об'єкта і дозволяє захистити його від вогню навіть при повній відсутності людей. Системи пожежогасіння попереджають, обмежують розвиток пожежі, гасять пожежу, а також забезпечують безпеку людей і збереження матеріальних цінностей.


ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ (ПУЛЬТ)

Ми маємо власний штат диспетчерів на пульті централізованого пожежного спостереження 24/7/365, що гарантує швидкий виклик бригади з найближчої пожежної частини до Вашого об'єкту.


ОПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ ТА УПРАВЛІННЯ ЕВАКУАЦІЄЮ

Комплекс організаційних заходів і технічних засобів, призначених для своєчасної передачі інформації про виникнення пожежі та шляхи евакуації, а також для забезпечення безпечної евакуації людей при пожежі шляхом увімкнення технічних засобів, запобігання паніки.


АВАРІЙНЕ ОСВІТЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕВАКУАЦІЄЮ

Мета даного типу освітлення — гарантувати джерело світла в ситуаціях, коли немає електроенергії. Аварійний світильник призначений для аварійних ситуацій в енергосистемі, тому він оснащений аварійними модулями і незалежними джерелами живлення.


ПЕРЕЗАРЯДКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОГНЕГАСНИКІВ

Вогнегасникам властиві певні терміни працездатності. Ми маємо власну станцію перезарядки вогнегасників, що скоротить Вам вартість і терміни обслуговування.


ВОГНЕЗАХИСТ МЕТАЛЕВИХ ТА ДЕРЕВ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Вогнезахист — зниження пожежної небезпеки матеріалів та конструкцій шляхом спеціальної обробки. Організація вогнезахисту від нашої компанії забезпечена всім необхідним професійним обладнанням для виконання робіт.


ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ

Протипожежні двері являють собою конструкцію, яка входить в розряд пасивного протипожежного обладнання. Такі двері встановлюються всередині будинків, квартир та інших приміщень для перешкоди поширення диму і вогню.


ЕЛЕКТРОВИМІРЮВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

Все це відбувається для того, щоб запобігти загорянню електропроводки та інших нещасних випадків. Низький опір ізоляції може призвести до займання та отримання електротравм.


ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОЖЕЖНИХ КРАН-КОМПЛЕКТІВ

Для того, щоб підтримувати ПКК в працездатному стані, необхідно у встановлені терміни проводити технічне обслуговування пожежних кранів, пожежних кран-комплектів.


СИСТЕМА РАННЬОГО ВИЯВЛЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Система раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, призначена для недопущення виникнення надзвичайної ситуації або виявлення її на ранній стадії розвитку на об'єктах підвищеної небезпеки і для відповідного оповіщення обслуговуючого персоналу об'єкта.


НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ПРОГРАМІ "ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ"

Для ознайомлення з правилами пожежної безпеки та діями на випадок виникнення пожежі з усіма робітниками, службовцями, інженерно-технічними та медичними працівниками повинні проводитися протипожежні інструктажі та навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки.

МОНІТОРИНГ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Статистика показує, що понад 65% всіх великих пожеж починаються в той час, коли будівлі закриті або не зайняті, це відбувається після 18:00. В цей час хтось буде реагувати на Вашу систему виявлення пожежі?

Скоротивши час, необхідний для прибуття аварійних служб і початку гасіння пожежі, різко зменшується загроза життю, майну і бізнесу. Важливо, якщо Ваші приміщення порожні або уразливі до ризику підпалу.

Служба моніторингу пожежної сигналізації Novation рятує життя і майно, забезпечуючи швидкий зв'язок з аварійними службами. Як тільки система виявлення пожежі сигналізує про пожежну сигналізацію, сигнал передається в центр прийому сигналізації (пульт), а місцева пожежна служба попереджається.

Наш моніторинг пожежної сигналізації та технічне обслуговування обладнання починається всього з 9 гривень на добу, що дає Вам душевний спокій, використовуючи новітню технологію сигналізації, що забезпечує цілодобовий моніторинг, забезпечуючи швидке реагування на надзвичайні ситуації від систем пожежної сигналізації та виявлення.

За всіма видами послуг виявляється повний комплекс робіт (проектування, монтаж, пуско-наладка, гарантійне обслуговування, ремонт, продаж).

Для виконання робіт є вся дозвільна документація (ліцензії, свідоцтва, дозволи тощо).

Впроваджено систему управління якістю ISO 9001:2008.

ЗАПРОСИТИ ВАРТІСТЬ

Зв'яжіться з нами, щоб отримати БЕЗКОШТОВНЕ, без зобов'язань цінова пропозиція по системам пожежної безпеки або про переміщення Вашої системи до нас. Поговоріть з одним з наших експертів сьогодні по телефону +38 (050) 900 50 68.

Адреса

93100 м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 113/252

Контакти

Email: info@novation.lg.ua
Phone: +38 (099) 016 62 98
                 +38 (050) 900 50 68

Технічний відділ

Phone: +38 (099) 459 81 05
                 +38 (067) 642 40 30
                 +38 (098) 399 92 45